EDUKACIJOS

Visas edukacines programas galite užsakyti pasinaudoję kontaktais, esančiais kiekvienos edukacinės programos aprašyme

atradimai    Ar norėtumėte žiemos viduryje pasirinkti grybų, o vasarą sniege sekti žvėrelių pėdsakais? Pabėgioti tarp žvaigždynų ir planetų? Pabraidyti po vėsų vandenį ar šiurenti rudenio lapus? O gal norėtumėte žaisti boulingą, futbolą, vairuoti automobilį... Tam nereikia bėgti prie upės, į mišką ar į sporto salę. Visa tai galite atrasti tiesiai po jūsų kojomis Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos Kūrybos ir edukacijų erdvėje. Jos grindys pilnos atradimų, spalvų ir garsų, smagių galvosūkių ir siurprizų.
Siūlome jums edukacinius užsiėmimus su interaktyviomis grindimis - įrenginiu, turinčiu virš penkiasdešimties įvairiausių žaidimų, kurie miklina kojeles, žadina vaizduotę ir lavina protą. Žaisime, dūksime, seksime pasakas, muzikuosime, suksime galveles, pažinsime gamtos stebuklus. Būsime sekliais, sportininkais, matematikais, astronomais, muzikantais....

 Šiuos edukacinius užsiėmimus dalyvių grupės gali užsisakyti tel.: +370 649 72456. Užsiėmimus veda Žaislotekos vyriausioji bibliotekininkė Rasa MilerienėEdukaciniai užsiėmimai su interaktyviomis grindimis skirti ikimokyklinio ir jaunesnio mokyklinio amžiaus vaikams, šeimoms, taip pat suaugusiems, savo veikla susijusiems su vaikų auklėjimu, ugdymu bei mokymu (bibliotekininkams, mokytojams, auklėtojams). Tinka vaikams ir jaunimui su specialiais poreikiais – bibliotekoje yra keltuvas, interaktyvūs žaidimai lavina įvairius sensorinius, pažintinius, kalbinius gebėjimus, motoriką. Priimamos grupės nuo 10 iki 20 žmonių (dalyvių skaičių galima derinti). Užsiėmimai yra nemokami.Vidutiniška vieno edukacinio užsiėmimo su interaktyviomis grindimis trukmė – 45 minutės. Renginio vieta - Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos Kūrybos ir edukacijų erdvė (IV a.). Laiką pasirenka užsiėmimų dalyviai, suderinę su programos rengėju.

Pagrindinis edukacinių užsiėmimų tikslas – udyti bibliotekoje ikimokyklinio ir jaunesnio mokyklinio amžiaus bei specialiųjų poreikių turinčių vaikų ir jaunuolių bendruosius gebėjimus ir socialinius įgūdžius, tam panaudojant žaidimus ir inovatyvias kompiuterines technologijas.

Uždaviniai:
1. Per žaidimus įtraukti į įvairias veiklas mažiausius bibliotekos lankytojus, skatinti juos naudotis bibliotekos paslaugomis.
2. Ugdyti edukacinių žaidimų dalyvių reakciją, orientaciją erdvėje, lavinti pažintinius, kalbinius, muzikinius gebėjimus.
3. Žaidimų pagalba supažindinti dalyvius su įvairiais gamtos reiškiniais, sportiniais žaidimais, skaičiais, raidėmis, muzikos ženklais ir kt.