Edukacinės programos

Visas edukacines programas galima laisvai naudoti ir pritaikyti savo poreikiams

Edukacinės programos sukurtos projekto „Pasvalio Mariaus Katiliškio viešoji biblioteka – skaitmeninės kompetencijos centras“ lėšomis

atradimai   Ar norėtumėte žiemos viduryje pasirinkti grybų, o vasarą sniege sekti žvėrelių pėdsakais? Pasivaikščioti po žvaigždėtą dangų? Pabraidyti po vandenį ar rudenio lapus? O gal norėtumėte žaisti boulingą, futbolą, vairuoti automobilį... Tam nereikia bėgti prie upės, į mišką ar į sporto salę. Visa tai yra tiesiai po jūsų kojomis Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos Kūrybos ir edukacijų erdvėje. Jos grindys pilnos atradimų, spalvų ir garsų, smagių galvosūkių ir siurprizų. Ir dar čia pasakas seka lėlės...
Siūlome jums keturis edukacinius užsiėmimus su interaktyviomis grindimis: Ryto pasakėlės su varle karaliene", Ten, kur spalvos susitinka...", „Muzikos šokis", „Metų ratas". Žaisime, seksime pasakas, vaidinsime, suksime galveles, muzikuosime, pažinsime gamtos stebuklus.

Edukaciniai užsiėmimai su interaktyviomis grindimis skirti ikimokyklinio ir jaunesnio mokyklinio amžiaus vaikams, vaikams ir jaunimui su specialiais poreikiais, šeimoms, taip pat suaugusiems, savo veikla susijusiems su vaikų auklėjimu, ugdymu bei mokymu (bibliotekininkams, mokytojams, auklėtojams).

Vidutiniška vieno edukacinio užsiėmimo su interaktyviomis grindimis trukmė – 45 minutės. Renginio vieta - Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos Kūrybos ir edukacijų erdvė. Priimamos grupės iki 20 žmonių (dalyvių skaičių galima derinti). Laiką pasirenka užsiėmimų dalyviai, suderinę su programos rengėju. Skambinti tel.: (8 451) 34334. Užsiėmimus veda: Lijana Markevičienė, Rasa Milerienė.

Daugiau apie programų turinį, priemones ir trukmę skaitykite čia:

Detalesnė informacija ruošiama