Edukacinės programos

Visas edukacines programas galima laisvai naudoti ir pritaikyti savo poreikiams

Edukacinės programos sukurtos projekto „Pasvalio Mariaus Katiliškio viešoji biblioteka – skaitmeninės kompetencijos centras“ lėšomis

teni zp3p5i1Esate smalsūs, išradingi, mėgstate kurti ir žaisti? Kviečiame į Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos Kūrybos ir edukacijų erdvę, kur galėsite pasinerti į Šešėlių teatro magiją. Nežinote, kas tai yra šešėlių teatras? Kaip gimsta spektakliai, kuriuose gyvena, kalba, šoka, seka pasakas atgiję šešėliai... Tam, kad šešėlis atsirastų ir atgytų, reikės jūsų miklių rankų ir lakios vaizduotės – juk kažkas turi sukurti šešėlių teatro sceną, dekoracijas, šešėlines marionetes, kažkas turi jas valdyti ir suteikti joms balsą. Kad jos galėtų papasakoti istoriją... Visa tai galite padaryti jūs, dalyvaudami kūrybinėse Šešėlių teatro dirbtuvėse.

 

Kūrybinės dirbtuvės „Šešėlių teatras“ skirtos I-V klasių mokiniams, šeimoms, suaugusiems, savo veikla susijusiems su vaikų auklėjimu, ugdymu bei mokymu (bibliotekininkams, mokytojams), neįgaliesiems, turintiems lydinčius asmenis ir pagalbininkus, taip pat visiems, besidomintiems šešėlių teatru bei norintiems smagiai praleisti laiką.

Kūrybinių dirbtuvių trukmė – 1,15 val. Renginio vieta - Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos Kūrybos ir edukacijų erdvė arba programos dalyvių pasiūlyta erdvė, tinkama programai vykdyti. Laiką pasirenka programos dalyviai, suderinę su programos rengėju. Skambinti tel.: (8 451) 34334. Vedėja: Lijana Markevičienė.

Programos tikslas: Ugdyti vaikų kūrybinį potencialą, meno pagalba puoselėti saviraiškos ir kūrybos gebėjimus, ugdyti poreikį bendrauti ir bendradarbiauti, kuriant „Šešėlių teatrą“.

Programos uždaviniai:

1. Supažindinti su „Šešėlių teatro“ istorija.
2. Parengti praktinį – kūrybinį užsiėmimą „Šešėlių teatro dekoracijos“.
3. Organizuoti ir vesti kūrybines dirbtuves „Šešėlių teatras”.